RN73R2ATTD1064B50
Mfr.Part #
RN73R2ATTD1064B50
Description
RES 1.06M OHM 0.1% 1/8W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
1.06 MOhms
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Tolerance :
±0.1%